Fil’m Hafızası Sunar: Aşçı, Fil, Hafızası ve Aşığı hosted by Ahmet Ağaoğlu

Yemek ve seks! Her ikisi de hayatın en büyük hazlarından! Peki siz yeni deneyimleyeceğiniz lezzetli bir yemeği mi yoksa cinsel bir fanteziyi mi tercih ederdiniz? 

Sinemaseverlere bağımsız ve alternatif bir sinema içeriği sunan sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, yemek ve seks tutkusunun iç içe geçtiği kısa filmler ve eğlenceyle dolu yeni bir “Tematik Gece” düzenliyor. Fil’m Hafızası’nın, “hayattan haz almayı biliyorum” diyenleri buluşturacağı “Aşçı, Fil, Hafızası ve Aşığı”etkinliği 28 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.00’da Ortaköy Bloom’da gerçekleşecek.

aşçı fil hafızası ve aşığı
Birçok dünya devi marka için yemek ve yiyecekleri fotoğraflayan sanatçı Ahmet Ağaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlikte, misafirler, yemek tutkusu ve tutkuların harekete geçirdiği bambaşka duyguların filmlerdeki yansımasına tanık olurken, ödüllü yarışmalarla da farklı ve renkli bir deneyim yaşayacaklar.

Karanlık Kutu ve 40 Haramiler fotoğrafçılarından Benek Özmez etkinlik boyunca hazzın her anını takip edip, sizler için ölümsüzleştirecek. Etkinliğin mekân sponsorluğunu Bloom, medya sponsorluğunu 2F Magazine, Beyogluin.com ve 10sayfa.com üstlenirken, Karaköy’ün yeni ortak çalışma ortamı Yazane geceye proje desteği sağlıyor.

fil'm hafızası
“Aşçı, Fil, Hafızası ve Aşığı” biletlerini Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır. Bilet fiyatları oturmalı 25 TL, ayakta 15 TL’dir.

PROGRAM
20:00 Kapı Açılış
21:00 Kısa Film Gösterimi (1. Bölüm)
First Time
Eat
Pass The Salt, Please
21:30 Yarışma – Seksi Yemek Tarifleri
21:50 Ara
22:00 Kısa Film Gösterimi (2. Bölüm)
Sex with the Ex
Dinner and a Movie
Mission Chinese
22:30 Yarışma – Elma Yeme Oyunu
22:50 Ara
23:00 Kısa Film Gösterimi (3. Bölüm)
Next Floor
Sex and Breakfast
23:30 Kapanış

KISA FİLM SEÇKİSİ

First Time (2010)

Adam Wimpenny / İngiltere / 7’

Karlar altındaki Londra’da şık bir otel odası. Seksi, sofistike bir kadın ve yakışıklı genç bir adam. Her şey mükemmel gelişiyor. Ta ki genç adam ilk seferi olduğunu itiraf edene kadar.

first time

Eat (2012)

Moritz Kramer / Almanya / 7′

Bir fotoğraf çekiminde cesareti kırılan bir model soyunma odasına geri döndüğünde şaşırtıcı bir keşif yapar. Etrafındaki herşey yenilecek durumdadır – sandalye, televizyon, duvarlar.

eat

Pass The Salt, Please (2011)

Tatjana Najdanovic / ABD / 13′

70’lerinde bir çift.Şarap eşliğinde başlayan klasik bir akşam yemeği.Peki gündelik bir muhabbet şeklinde başlayan bu konuşma bir porno film senaryosunu andıran cümlelere dönüşürse?

pass the salt please

Sex with the Ex (2006)

Leigh Richards / Avustralya / 7’

Vincent ve Alessandra artık aşık değil. Vincent Allessandra’yı hayatından çıkarmak isterken, Alessandra bir çocuk istiyor. Zaman azalıyor, Alessandra istediğini almadan bir yere gitmeyecek. Vincent hala istediğini elde edebilir mi? Bir bodrum banyosunda, bir sex kara komedisi.

sex with the ex

Dinner and a Movie (2013)

Ben Aston / İngiltere / 14’

Bir yıl boyunca mektuplaşan Randy ve Crystal için buluşma günü gelmiştir. Hapisten çıktığı gün Crystal’ı karşılayan Randy hayatının aşkını bulduğuna inanmaktadır. Ama bu aşk macerası hiç de umduğu gibi gitmez.

dinner and a movie

Mission Chinese (2012)

Cole Schreiber & David Parker / ABD / 7′

Sıradan bir Çin restoranında çalışan aşçı Tao, sanatını yemek yaparak insanlara ulaştırmaya çalışır. Bir gece müşterilerinin davranışlarına dayanamayacak duruma gelir ve yetenekleriyle bu durumu çözmeye çalışır.

mission chinese

Next Floor (2008)

Denis Villeneuve / Kanada / 11’

Köhne bir binada bir masa etrafına toplanmış 11 soylu kişi bir ritüeli gerçekleştirircesine yemek yemektedir. Bir oda orkestrasının müziği eşliğinde hizmetkarların mütemadiyen envai çeşit yemek servis ettiği bu kişiler yemeye devam ettikçe masalarıyla beraber bir kat aşağıya düşmektedir.

next floor

Sex and Breakfast (2012)

Victoria Kasthan / ABD-Rusya / 17′

Akıllı ve güzel bir blogger olan Anna, kocasının ona hiç ilgi göstermemesinden şikayetçidir. Bir gün yakışıklı genç bir adamla tanışır ve hayatı karmaşık bir hal almaya başlar.

sex and breakfast

http://www.filmhafizasi.com/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s