“The Hateful Eight” Basın Gösterimi Sonrası Eleştiriler

The-Hateful-Eight

Ali Ulvi Uyanık: “The Hateful Eight”. İster tarihsel ve güncel alegorilerini çöz, ister sadece sinemasının tadını çıkar; her şekilde çok zevk alacaksın:)

Halil İbrahim Sağlam: Bir Tarantino filminden izlemesi daha keyifli bir şey varsa başka bir Tarantino filmidir. The Hateful Eight harika. Tarantino sinemasının tüm bileşenlerini barındıran, büyük bölümü tek mekanda geçmesine rağmen 3 saatin nasıl geçtiğini anlamadığınız, çok iyi yazılmış, yönetilmiş, çekilmiş ve oynanmış bir film.

Kerem Akça: Yönetmenin filmografisinin en alt sıralarına yerleşse de The Hateful Eight, Tarantino’nun muzip ruhunu yansıtan oyunbaz bir tür filmi.

Tanju Baran: Hateful Eight, Tarantino ve western hayranları için harika bir deneyim, iki Sergio’nun ruhu Tarantino’da vücut bulmuş.

İnci Tulpar: Hateful Eight ile çekim ve yönetmenlik dersi vermiş Tarantino. Western ve Tarantino şiddeti sevenler için 2. Yarı şölen.

Onur Kırşavoğlu: Tarantino, sinemayı sevdirmeye devam ediyor ve bu sefer oldukça ciddi. Morricone ise yine muhteşem.

Güzin Tekeş: Hateful Eight 3 saatlik oldukça geveze bir Tarantino filmi.. film olacağına tiyatro oyunu olsa çok daha keyifli olurdu..

Gözde Özen: The Hateful Eight ilk yarısı zor akan, ikinci yarısı akan,geveze,klasik western tadında bir Tarantino filmi. Seveni de sevmeyeni de bol olur.

Tuğçe Madayanti Dizici: Tarantino’yu eleştirmek değil kutlamak gerek. The Hateful Eight, Ultra Panavision 70 ile bir şölen gibi geçti. (8.5 )

Selin Gürel: Tarantino sinemasının hayran olunası ile dayanılmaz olmak arasında geçirdiği aşamaları hatırlamıyorum, ama The Hateful 8 hiç bitmeyecek sandım.

Seçil Toprak: The Hateful Eight başladığı anda “sinema” diyorsunuz, sonra biraz iniş ama ikinci yarı Tarantino dünyasında geçiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s