“Batman v Superman: Dawn of Justice” Basın Gösterimi Sonrası Eleştiriler

Batman-V-Superman-Dawn-of-Justice-post1

Alper Turgut: Batman v Superman’i, bir yeniyetme olarak beğendim, ergen kafama iyi geldi. Konuyu salla, uçabiliyorsan uç, konabiliyorsan kon, kırmızı don!

Banu Bozdemir: Batman v Superman’de hikaye tatminsiz , aksiyon iyi, devam anlamsız!

Başak Bıçak: Batman v Superman, beklentilerimin de üzerinde çıktı. Uzun süresine rağmen hikayesi ve aksiyonuyla oyalamayı başarıyor. Ben Affleck ise şaşırtıcı derecede harika bir Batman olmuş. Kariyerinin en iyi performansı olabilir!

Burak Göral: O senaryoyla olmazmış be Snyder… Keşke zorlamasaydın bu kadar…

Gözde Özen: Batman v Superman nasıl diyim…..olmamış. Basın kopyasının başında Zack Snyder’ın özel olarak çok bahsetmeyin, spoiler vermeyin ricası vardı.

Haktan Kaan İçel: Batman v Superman: Tam bir çorba yapılmış. Avengers fanatiklerine karanlık soslu cümbüş armağan edilmiş. Sadece gişe düşünen bir film. Kesinlikle en kötü Batman Ben Affleck. Kevin Spacey’in Lex Luther’ına kötü diyenler ise Jesse Eisenberg’in onu aştığını görecekler.

Halil İbrahim Sağlam: Batman v Superman: Dawn of Justice’ı sevdim. Sonuçta kimse Christopher Nolan’ın süper kahraman filmlerinin The Godfather’ı olarak nitelenebilecek The Dark Knight zirvesi gibi bir şey beklemiyor. Zack Snyder usulü eğlenceliğin yanına Nolan filmlerinin karanlık dokusu da eklenmiş. Açılış sekansı hafızalara kazınacak kadar güzel. Hans Zimmer’in klasik notalarıyla Junkie XL’nin aykırılığının birleştiği müzikler şahane. Man of Steel’i ya da Zack Snyder’ın tarzını seven muhtemelen BvS’yi de sever.

İnci Tulpar: Batman vs Süperman gişe filmi. Gençler, çocuklar sevecek.

Kaya Özkaracalar: Cuma vizyona girecek Batman v Superman’in tek seyre değer, güzel tarafı (ki yalnızca finale doğru, 3-5 veya 5-10 dk)

Kerem Akça: Bir süper kahraman filmine iki yeteneksiz başrol oyuncusu (Affleck ve Cavill) fazla gelmiş. ült olmak isteseymiş keşke…

Ömür Gedik: Batman v Superman filmi tatsız kurabiye gibi… Spoiler vermeyin diye rica ettiler… açılış dışında iyi sahne neredeyse yok..

Tuğçe Madayanti Dizici:  izledim. Tüm süper kahramanlara Dünya’yı kurtarmamaları ve bizi üzmemeleri için yalvarıyorum (5/10)

Utku Ögetürk: Batman v Superman dev bir hayal kırıklığı. Her şeyden biraz koyalım derken, hiçbir şey koyamamak.

Reklamlar

One comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s