“Captain America: Civil War” Basın Gösterimi Sonrası Eleştiriler

civil war

Halil İbrahim Sağlam: Civil War, tüm Captain America ve The Avengers filmleri içinde en iyisi. Aksiyonu daha keyifli, hikayesi daha girift. Winter Soldier’dan bile iyi. Bol karakterler geçidi adeta süper kahraman orgazmı yaşattı. Chadwick Boseman, Black Panther’e gayet yakışmış. Spider-Man’de Tom Holland ise eğlenceli bir ergen!

Banu Bozdemir: Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı gayet matraktı ve iyi geldi. Uzun ve keyifli film tanımına girer. Kahramanlar bir harika dedirtir.

Tanju Baran: Karakter motivasyonlarının vurduğu darbelere rağmen Captain America: Civil War, hem Captain’in hem Avengers’ın en iyi filmi olmayı başarmış.

Kerem Akça: Captain America Civil War gösteriş yapmadan iş bitirebilen, bol sürprizli bir fantastik aksiyon.

Mert Tanöz: Captain America Civil War post-avengers dönemin bana kalırsa en iyisi.Gerek savaş/dövüş sahneleri gerek senaryosuyla büyük bir adım söz konusu.

Haktan Kaan İçel: Kaptan Amerika filmi diye gidenler yanılgıya düşecektir. Çünkü filmin asıl adı Avengers 3 olmalıymış. Avengers’ta gözüme batan güç eşitsizliği,Thor ve Hulk çıkınca biraz olsun eşitlenmiş gibi. Daha izlenebilir aksiyon sahneleri var. Sıkıcı ilk bir saatine rağmen Spiderman’in  dahil olmasıyla hareket kazanıp eğlenceli bir seyire dönüşüyor. Avengers filmlerinin üstünde, Captain America filmlerinin altında bir yapım olmuş. Spider-Man ise her ne kadar “tıfıl” diye adlandırılsa da, karakterine cuk diye oturan çok komik bir versiyona dönüşmüş. Kendi filmi için umutluyum

Batu Anadolu: Captain America Civil War’un en büyük başarısı; yılların dış mihrak paranoyasını, karakterlerin kendi içlerine layıkıyla döndürmesi olmuş.En azından kötü adam yaratımı konusundaki zayıflık, sorumluluk ve vicdan çatışmasıyla giderilmiş. Hikayenin akıcılığı yer yer inandırıcılıktan uzak gelişmelerle sekteye uğrasa da, safların belirlenmesiyle taşlar yerine oturmuş. Bu arada Örümcek Adam olarak Tom Holland; evrene çok sağlam bir giriş yapmış, hoş gelmiş.

İnci Tulpar: Captain America Civil War olmuş bu sefer. Keyifli ama epey uzun bir film. Özellikle gençler sevecek.

Ersin Kılıç: Captain America: Civil War beklediğim ağırlığa sahip olamasa da, neden sonuç işini tam bağlayamasa da Marvel’in en iyi işlerinden biri olmuş.

Batuhan Bozkan: Civil War baya baya güzel olmuş. Eski Marvel filmlerini izlemediyseniz bile gidin acayip zevk alırsınız.

Deniz Funda Özgür: Espri dozu biraz azaltılmış ve hikaye bazında beni kızdıran noktaları olsa da Captain America Civil War hayal kırıklığına uğratmıyor.

Gönül Durmaz: Captain America: Civil War’un en sempatik adamı Spiderman’di kuşkusuz.

Cem Başak: Civil War, Batman v Superman’den sonra ilaç gibi.

Gözde Özen: Arkadaşlar Civil War olmuş, gözümüz aydın.

Berk Gün: Captain America: Civil War harikaydı!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s