“İkinci Şans” Basın Gösterimi Sonrası Eleştiriler

ikinci-sans

Burak Göral: İlk defa bir Özcan Deniz filmini beğendim. “İkinci Şans” türün gereklerini yerine getiren, Deniz’in kendi egosunu olabildiğince törpülediği, iyi yazılmış bir kadın karaktere sahip, anaakım sinemamız çerçevesinde hoş bir aşk filmi olmuş.

Halil İbrahim Sağlam: İkinci Şans, Özcan Deniz’in en samimi filmi olmuş. Mizah-aşk formülü doğru kurulmuş ve Nurgül Yeşilçay’la Asmalı Konak mayası yine tutmuş.

Kerem Akça: İkinci Şans yapay-doğal, sonradan görme-kültürlü arasindaki uçurumun farkına varan üslubuyla kendi içinde tutarlı bir romantik-komedi. Özcan Deniz’in zamanla sinemayı ögrendiğini, teknik ekibi doğru kurunca Nepal video kliplerinin seviyesine düşmeyeceğini kanıtlıyor.

Duygu Kocabaylıoğlu Arazlı: İkinci Şans filmi bana dokunmayı başardı. Özcan Deniz boşalan Yeşilçam varisliğini rahatça devralabilecek kıvama gelmiş.

Tuğçe Madayanti Dizici: İkinci Şans filmi ile Özcan Deniz romantik-komedinin formülünü en doğru uygulayan yönetmen olarak anılabilir. Tebrikler.

Haktan Kaan İçel: Özcan Deniz romantik komedinin kodlarını çözmüş olsa da, oyunculuğun kodlarını çözmesine daha çok var. Ve final yapmayı öğrenememiş.

Selin Gürel: İkinci Şans kendi türünde tutarlı ama erkeğin 2. şansını kadının son şansı olarak sunmasaydı puan toplayacaktı. Cinsiyetçilik kader değil.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s